O nas

Dla kogo jesteśmy…??
Jesteśmy dla Przedsiębiorców oraz Menadżerów. Pomagamy w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji biznesowych. Pomagamy im również uwolnić ich czas.

Jak to robimy…??
Przede wszystkim łączymy księgowość oraz rachunkowość zarządczą, tak aby Przedsiębiorca miał pełną informację o kosztach, przychodach oraz marżach na poszczególnych wyrobach, na poszczególnych rynkach, klientach, itd. – szczegóły w zakładce oferta. Wychodzimy z założenia, że księgowość nie jest dla Urzędu Skarbowego. Księgowość jest przede wszystkim dla Ciebie Przedsiębiorco, a dla Urzędu tylko przy okazji… Uzupełniamy więc zakres usług, który dostajecie z księgowości, dając Wam informację zarządczą niezbędną do podejmowania decyzji biznesowych.

Czy to jest drogie…??
Niekoniecznie…!!! Utrzymanie własnego działu kontrolingu to wydatek minimum kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Tymczasem dzięki współpracy z nami ten sam zakres usług można mieć dużo taniej (często w cenie niższej niż zatrudnienie jednego wykwalifikowanego pracownika na etacie). Ponadto nie musicie Państwo ponosić nakładów na zakup drogiego i skomplikowanego oprogramowania…!!! Najczęściej udaje się wykorzystać system księgowy używany przez Was lub obsługujące Was biuro rachunkowe. Oprogramowanie do analiz zarządczych jest zaś po naszej stronie i dostajecie Państwo od nas gotowy produkt.

Kim jesteśmy…??
Jesteśmy grupą Partnerów – wykwalikowanych specjalistów z doświadczeniem menedżerskim w zakresie rachunkowości zarządczej, księgowości oraz zarządzania finansami. Swe doświadczenie biznesowe zdobywaliśmy pracując zarówno dla małych i średnich firm, jak również dla wielkich korporacji. Mamy więc szeroki przegląd rynku oraz tzw. „best practice”. Wiemy jakie rozwiązania sprawdziły się w wielkich firmach i jak je przenieść i wykorzystać dla rozwoju Państwa Biznesu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!